HÖGANÄS BORGESTAD AB in Trollhättan

HÖGANÄS BORGESTAD AB IN TROLLHÄTTAN

Administration

Managing Director
Hanna Landell
hanna.landell@hoganasborgestad.com
Phone: +46 26 120100
Direct phone: +46 70 309 13 04

Finance
Sylvia Westergren
sylvia.westergren@hoganasborgestad.com
Direct phone: + 46 520 158 60

Warehouse
Conny Norberg
conny.norberg@hoganasborgestad.com
Direct phone: + 46 70 648 9879

Manager Installations & EHS/QM
Peter Lindahl
peter.lindahl@hoganasborgestad.com
Direct phone: + 46 70 559 68 07

Manpower /Installation Supervisor
Fredrik Larsson
fredrik.larsson@hoganasborgestad.com
Direct phone: +46  70 508 41 37

Patrik Gärdin
patrik.gardin@hoganasborgestad.com
Direct phone: +46 70 554 42 05

Sales & Project Management

Christian Norberg
christian.norberg@hoganasborgestad.com
Direct phone: + 46 70 648 98 63

Leo Kristoffersson
leo.kristoffersson@hoganasborgestad.com
Direct phone: + 46 70 648 98 18

Jonas Trapp
Jonas.Trapp@hoganasborgestad.com
Direct phone: + 46 70 648 93 13