HÖGANÄS BORGESTAD AB in Trollhättan

HÖGANÄS BORGESTAD AB IN TROLLHÄTTAN

Administration

Managing Director
Hanna Landell
hanna.landell@hoganasborgestad.com
Phone: +46 26 120100
Direct phone: +46 70 309 13 04

Finance
Sylvia Westergren
sylvia.westergren@hoganasborgestad.com
Direct phone: + 46 520 158 60

Warehouse
Conny Norberg
conny.norberg@hoganasborgestad.com
Direct phone: + 46 70 648 9879

Manager Installations & EHS/QM
Peter Lindahl
peter.lindahl@hoganasborgestad.com
Direct phone: + 46 70 559 68 07

Manpower /Installation Supervisor
Martin Eliesson Frogemark
Martin.EliessonFrogemark@hoganasborgestad.com
Direct phone: + 46 70 617 85 05

Sales & Project Management

Christian Norberg
christian.norberg@hoganasborgestad.com
Direct phone: + 46 70 648 98 63

Peter Norberg
peter.norberg@hoganasborgestad.com
Direct phone: + 46 70 648 98 91

Leo Kristoffersson
leo.kristoffersson@hoganasborgestad.com
Direct phone: + 46 70 648 98 18

Johan Sik
johan.sik@hoganasborgestad.com
Direct phone: + 46 70 648 98 61

Jonas Norberg
Jonas.norberg@hoganasborgestad.com
Direct phone: + 46 70 648 93 13

Boguslaw Kociarz
Direct phone: + 46 70 389 15 55